Ogromy sukces naszych uczniów w konkursach ogólnopolskich

II miejsce w konkursie „Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym”

Podczas podsumowania konferencji „Rolnictwo ekologiczne – szansa dla rolników i konsumentów” odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu „Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym”. Konkurs ten był adresowany dla młodzieży  szkół rolniczych i brało w nim udział 790 uczestników. Uczeń naszej szkoły, Jakub Potempa, z klasy 3FTH zajął II miejsce w tym konkursie! Ryszard Bartosik Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa oraz Ireneusz Drozdowski dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego wręczyli Jakubowi cenne nagrody. Serdecznie gratulujemy tego wielkiego sukcesu!

Wyróżnienie w konkursie „Moja wizja zero”

Z kolei „Moja wizja zero” to konkurs, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na tematy bezpiecznej pracy na roli, przez wykonanie filmów promujących bezpieczeństwo pracy. W dniu dzisiejszym podczas uroczystej gali finałowej, uczeń naszej szkoły Samuel Pawełczyk, odebrał wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie. Samuelowi towarzyszył również Maks Tomala, który pomagał Samuelowi w wykonaniu filmu konkursowego. Samuelowi serdecznie gratulujemy wyróżnienia i cennych nagród.
Gratulacje należą się również Panu Szymonowi Banasiowi, który sprawował opiekę merytoryczną nad uczniami, inspirując ich do udziału w tych konkursach!