UROCZYSTE POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2024‼️

 

 

Tegoroczna uroczystość rozpoczęła się nietypowo od wzruszającego akcentu – cała społeczność szkoły wspólnie pogratulowała naszej Pani Dyrektor Łucji Chrzęstek-Bar reelekcji, wręczając piękny bukiet kwiatów   

Następnie uczciliśmy kolejną rocznicę ustanowienia Konstytucji Trzeciego Maja i XX-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Po zakończeniu tej części cała uwaga skupiła się na naszych tegorocznych Absolwentach.

Uczniowie trzech klas kończących otrzymali świadectwa (wśród których nie zabrakło tych z wyróżnieniem), nagrody za zaangażowanie w życie klasy i szkoły oraz po raz kolejny wyłoniona została ZŁOTA PIĄTKA naszej szkoły, której laureatami zostali: Julia Albrecht, Paulina Matyjas, Paulina Korbel, Jakub Potempa i Jakub Nowatkowski. 

Podziękowaniom i przemówieniom nie było końca! W uroczystości tej uczestniczyli również rodzice i bliscy absolwentów, którzy z dumą i wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy. Wzruszające przemówienia, wspomnienia i słowa wsparcia płynące ze sceny, zbudowały most między przeszłością a przyszłością. Ważne słowa padły z ust Pani Dyrektor Łucji Chrzęstrk-Bar – to nie tylko zakończenie pewnego etapu, ale jakże początek nowych możliwości i wyzwań!

 

Ostatnim akcentem akademii był humorystyczny TURNIEJ KLAS, sprawdzający wiedzę o szkole oraz praktyczne umiejętności życiowe uczniów, kończących ZSCKR w Nakle Śląskim. Bezkonkurencyjna okazała się w nim klasa V technikum rolniczego/technikum architektury krajobrazu.

Na zakończenie, chcemy również skierować do Was, drodzy Abiturienci, kilka słów na pożegnanie.

 

Drodzy Absolwenci 2024!

 

Życzymy Wam, abyście zachowali w sobie ogień pasji i determinacji, który pchał Was do przodu przez lata nauki. Niech Wasza droga będzie pełna spełnienia, sukcesów i niezapomnianych przeżyć. Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na wsparcie swojej szkoły i nauczycieli w każdej chwili.

 

Dziękujemy Wam za Waszą pracę, za Wasz wkład w życie naszej społeczności szkolnej. Jest nam niezmiernie miło móc być częścią Waszej drogi i świadkami Waszych osiągnięć.

 

Życzymy Wam powodzenia na drodze, którą wybierzecie, i niech Wasze marzenia spełniają się każdego dnia!