Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO!!!!!
W ostatni piątek czerwca cała społeczność szkolna zgromadziła się na placu przed szkołą, aby uczestniczyć w uroczystości zakończenia  roku szkolnego 2020/2021,  które było połączone  z pożegnaniem klasy III szkoły branżowej I stopnia.
Uroczystość swoją obecnością uświetnił Wójt Gminy Świerklaniec – Pan Marek Cyl, który złożył gratulacje całej społeczności szkolnej i wręczył nagrody dla laureatów konkursu na projekt skweru w centrum Nakła Śląskiego.
Po przemówieniu wójta głos zabrała Pani Dyrektor Łucja Chrzęstek-Bar i odczytała list Ministra Edukacji Narodowej, skierowany do młodzieży i nauczycieli. Kolejnym punktem był długowyczekiwany moment pożegnania klasy III, połączony z wręczeniem im świadectw i drobnych upominków przez Dyrekcję szkoły w asyście wychowawcy klasy- Pana Mariusza Dąbrowskiego. Następnie pozostali wychowawcy wraz z Panią Dyrektor Łucją Chrzęstek-Bar przekazali świadectwa z wyróżnieniem uczniom swoich klas, po czym pozostała część uroczystości zakończenia, przeniosła się do sal lekcyjnych, w których młodzież otrzymała swoje świadectwa i mogła pożegnać się przez udaniem się na wakacje ze swoimi kolegami i nauczycielami. Uroczystość uświetnił krótki występ chórku szkolnego.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH I SPOKOJNYCH WAKACJI!!!!!!